O FIRMIE

Najważniejsza jest dla nas elastyczność oferty i rzetelne podejście
do realizowanych projektów.

MKJ POSMYK

MKJ POSMYK to rodzinna firma z tradycją, która rozwija się, poszerzając zakres usług i oferując profesjonalne doradztwo. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Uważamy, że każdy budynek ma potencjał i można go wzbogacić, stosując odpowiednią technologię i bazując na wiedzy oraz zdobytym doświadczeniu.

 

Twoja indywidualna oferta

Niezależnie od tego, jaki jest Twój styl, jesteśmy w stanie wykonać projekty, które odzwierciedlą niepowtarzalny charakter Twojej przestrzeni. Konstruujemy na miarę okna, drzwi, zadaszenia i ogrody zimowe, które sprawią, że w swoim domu poczujesz się wyjątkowo.

Trwałość materiałów niezależnie od pogody

Nasze konstrukcje gwarantują odporność na warunki atmosferyczne. Udowadniamy, że ochrona przed niesprzyjającą pogodą może być jednocześnie wizytówką i ozdobą Twojego domu. Bezpieczeństwo
i nowoczesność to nasze standardy.

Doświadczenie gwarancją jakości

Nasze kompetencje w zakresie projektowania, tworzenia oraz montażu konstrukcji potwierdzają liczne pozytywne opinie naszych klientów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy sobie pozwolić na autorskie innowacje, gwarantując jednocześnie bezpieczeństwo architektury. Poszerza to zakres naszych możliwości w projektowaniu oraz doborze materiałów.